רגע לפני שהעסק קורס, פנו למאושרים. גם אם קיבלתם סירוב, אנחנו נשיג לכם הלוואה!

✔️הלוואות לעסקים ללקוחות כל הבנקים

✔️ריביות נמוכות, ללא בטחונות וללא ערבים

✔️הלוואות בערבות המדינה

✔️מעל 93% הצלחה!

✔️ 20 שנות מוניטין 

✔️חוסכים לך בירוקרטיה

✔️ ייעוץ וליווי אישי

בדוק עכשיו את זכאותך ע"י השארת הפרטים בטופס!

גם אם כולם אומרים לכם שזה אבוד, גם אם כולם אומרים לכם לוותר ולסגור את העסק, גם אם אתם מרגישים כשלון – אנחנו אומרים לכם את ההיפך! אל תוותרו על החלום שלכם ושום דבר לא אבוד. לא מאמינים? נסו אותנו. השאירו פרטים עכשיו בטופס והמומחים שלנו ישיגו לכם את ההלוואה שתציל לכם את העסק באופן חד משמעי!

מאושרים מתמחה בהשגת הלוואות לעסקים, כולל הלוואות לעסקים קטנים וחדשים. ניתן גם להשיג עבורכם הלוואה בערבות המדינה, פשוט השאירו לנו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד של אחד מהמומחים שלנו – בכירים במערכת הבנקאית שיודעים בדיוק מה לעשות כדי להפוך את הסירוב שקיבלתם, להלוואה שתרים אתכם על הרגליים. אנחנו מצילים עסקים כל יום ויש לנו ניסיון בלהפוך את המצב המתסכל שנתקלתם אליו, למצב בו העסק שלכם משגשג ופורח.

גם אם הבנק סירב לכם, המומחים שלנו ימצאו פתרון. יש הרבה יותר אפשרויות ממה שהבנק מגלה לכם ואנחנו מוכנים לספר לכם עליהן. גם אם אתם עסק חדש ואף אחד לא מוכן לתת לכם הלוואה כדי להתחיל לפעול, אנחנו יודעים איך להשיג הלוואות לעסק חדש. אז מה אתם צריכים לעשות? זה פשוט:

  • לנשום עמוק.
  • לחייך. כי שום דבר עוד לא אבוד.
  • להשאיר לנו את הפרטים שלכם.

הלוואות לעסקים 

בין אם אתם חולמים על פתיחת עסק חדש ומחפשים פתרונות מימון, או שאתם רוצים להתרחב ולבצע השקעות בעסק ומחפשים מהיכן לגייס את הכסף הדרוש, עומדות בפניכם מספר אפשרויות לנטילת  הלוואה במסלולים שונים שרצוי שתבדקו לעומק לפני קבלת ההחלטה.

יזמים אשר מעוניינים לפתוח עסק חדש בישראל נתקלים לעיתים תכופות בבעיה של מציאת מקורות מימון לעסק. מעבר לבנקים, לחברות האשראי והגופים החוץ-בנקאיים אשר מציעים הלוואות לעסקים בהקמה, פועלת במקביל  קרן נתן הפילנתרופית לעידוד יזמים חדשים. באמצעות הקרן, יזמים אשר עומדים בתנאי הסף זכאים להגיש בקשה לקבלת הלוואה ללא ריבית של עד 240,000 ₪.

עסקים בינוניים

בעלי עסקים הנחשבים קטנים או בינוניים מתמודדים עם צרכים פיננסים דינמיים כמו רכישה של ציוד חדש לעסק,הגדלת צוות העובדים, ושורה של בעיות תזרימיות אפשריות אשר יכולות לצוץ במהלך ניהול העסק לאורך זמן אשר מצריכות מענה מימוני.

 בדיוק בשביל לענות על הצורך הזה ולאפשר את הניהול התקין של העסק, עומדות בפני בעלי העסקים הללו שורה של אפשרויות וגורמים המספקים פתרונות מימון לעסקים בעלי מחזור מכירות מוגבל.

בנוסף לבנקים וקרנות ייעודיות, אחת האפשרויות הטובות ביותר העומדות בפני בעלי עסקים קטנים ובינוניים היא הקרן להעמדת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן, פועלת החל מאפריל 2016 ומציעה לעסקים בעלי מחזור מכירות שנתי של עד 6.25 מיליוני שקלים בשנה הלוואה בגובה 500,000 שקלים בתנאים מצויינים.

עסקים גדולים

בעלי עסקים גדולים זקוקים למקורות מימון על מנת להשלים רכישות והשקעות חדשות או על מנת להתגבר על קושי תזרימי זמני. במידה שהבנקים מסרבים לתת הלווואה לעסקים הללו, ישנן מספר אפשרויות לגיוס אשראי חוץ-בנקאי באמצעות חברות הפועלות בתחום ובעלות מוניטין מוכח.

כיצד תוכלו לקבל הלוואה לעסק שלכם?

הלוואות לעסקים - שתוכלו לבחור את ההלוואה הטובה ביותר לעסק שלכם, יש לבצע את תהליך בדיקת אפיקי ההלוואה האפשריים בצורה מקצועית ויסודית. אמנם, לעיתים נראה כי ניתן לבחור בקלות הלוואה לעסק, אך חשוב לבחון את התנאים המוצעים לכם בכובד ראש. אנחנו בקרדיט-סנטר, מחכים לעזור לכם למצוא את ההלוואה הטובה ביותר לעסק שלכם.

 

הלוואות לעסקים - מרכז האשראי לעסקים