הלוואות חוץ בנקאיות

לעיתים,  בעלי עסקים נתקלים בסירוב מצד הבנקים כאשר הם מבקשים ליטול הלוואה או לחילופין,  מקבלים הצעות אשר כוללות תנאי הלוואה קשים או לא משתלמים, ולכן מחפשים אחר דרכים חלופיות ואפיקים חדשים לנטילת הלוואה.

לאור זאת, שוק ההלוואות החוץ בנקאיות התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום ניתן לקבל הלוואה בתנאים מצוינים גם מחוץ למערכת הבנקאית המסורתית והממוסדת. כך, למשל, אפשר להנות מהלוואות בערבות המדינה או מהלוואות באמצעות קרנות בתנאים נוחים יחסית.

היתרונות 

קבלת הלוואה חוץ-בנקאית מאפשרת לכל עסק להנות מפתרון תזרימי נגיש,קל ומהיר אשר מאפשר לבעלי עסקים לפתור בעיות תזרימיות בקופת העסק  או למנף את המימון להשקעה הכרחית והתרחבות. כמו כן, נטילת הלוואה מגורם שאינו בנקאי מאפשרת לעסקים לשמור על מסגרת חשבון הבנק הנוכחית.

 

הלוואות חוץ בנקאיות

אילו גופים מציעים מסלול של מימון חוץ-בנקאי?

יש מספר גופים וחברות אשר מציעות הלוואות בתנאים ומסלולים שונים:

קרן נתן 

קרן זו מציעה מסלול הלוואה של עד 240,000 ש"ח ללא ריבית וללא הצגת בטחונות לעסקים חדשים.הקרן הינה קרן פילנתרופית ולרוב מאשרת את מתן ההלוואה רק לאחר בדיקה קפדנית של התוכנית העסקית של העסק.
 

קרן פועלים לעסקים 

קרן זו מספקת פתרון מימון חוץ-בנקאי לעסקים חדשים או לעסקים קיימים בעלי מחזור מכירות שנתי של עד 25 מיליוני שקלים. תנאי ההלוואה וגובה החזר הריבית במסלול שהקרן מציעה נחשבים יחסית נוחים, וניתן לקבל באמצעותה הלוואה של עד חצי מיליון שקלים או לחילופין, הלוואה בגובה של עד 10% ממחזור המכירות של העסק.
 

קרן הסוכנות היהודית 

גם הסוכנות היהודית מציעה מסלול של מתן הלוואות לבעלי עסקים. באמצעות הקרן ניתן לקבל הלוואה של עד 300,000 שקלים וההלוואה ניתנת בדרך כלל לעסקים בפריפריה.
 

חברות אשראי פרטיות 

ישנן חברות רבות בתחום המימון החוץ-בנקאי אשר מציעות מסלולי הלוואה וסכומי הלוואה שונים. קיימים פערים גדולים בין תנאי ההלוואה שכל חברה מציעה ולכן מומלץ לבצע סקר-שוק מעמיק בנושא לפני קבלת החלטות. בין שלל החברות הללו, ניתן למצוא חברות כרטיסי אשראי רבות המציעות הלוואות חוץ-בנקאיות.

 

הלוואות חברתיות 

 גם שוק ההלוואות החברתיות התפתח בעולם ובישראל בשנים האחרונות. כיום, יש מספר פלטפורמות אשר מציעות מתן 'הלוואה חברתית' אשר ממומנת על ידי הציבור .

 

הקרן להלוואות בערבות המדינה 

הקרן  מספקת מענה מימוני לבעלי עסקים חדשים או עסקים קיימים אשר נקלעו לקשיים תזרימיים. תנאי החזר ההלוואה שהקרן מציעה נחשבים נוחים מאוד וניתן לקבל הלוואה באמצעות הקרן  עד לסכום של חצי מיליון שקלים.
 

איך תוכלו לאתר את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם?

ישנן חברות וגופים רבים אשר מציעים אפיקי הלוואות חוץ-בנקאיות שונים ולכן חשוב לבצע סקר שוק מקיף ולבחון בקפידה את תנאי החזר ההלוואה המוצעים לכם. כדי להבטיח שתמצאו את ההלוואה הטובה ביותר, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יודעים לנתח לעומק ובצורה מקצועית את הסיטואציה בה את נמצאים ואת האפשרויות השונות העומדות בפניכם.

אנחנו בקרדיט סנטר נמצאים כאן עבורכם בדיוק בשביל המטרה הזו ומחכים לעזור לכם למצוא את ההלוואה הטובה ביותר.

 

הלוואות חוץ בנקאיות - קרדיט סנטר