כשכולם אומרים לכם "לא" – מאיתנו תשמעו כן!

✔️גיוס אשראי מהיר לעסקים בריביות נמוכות ללא בטחונות וללא ערבים

✔️פתרונות יצירתיים להגדלת מסגרות האשראי לעסק שלך

✔️מעל 93% הצלחה!

✔️ 20 שנות מוניטין 

✔️חוסכים לך בירוקרטיה

✔️ ייעוץ וליווי אישי עד לקבלת האשראי

בדוק עכשיו את זכאותך ע"י השארת הפרטים בטופס!

במאושרים אנחנו מתמחים בלהפוך מסורבים למאושרים עם גיוס אשראי לעסקים באופן מיידי. אז אל תוותרו על העסק שלכם! גם אם הכול נראה אבוד, אנחנו מבטיחים לכם שלא. מלאו את הפרטים בטופס והעסק שלכם ימריא.

לכאורה, גיוס אשראי בנקאי לעסקים, יכול לפתור את כל הקשיים הכלכליים שלכם. בפועל, הכריזו עליכם כמסורבים וכל העסק שלכם תקוע. רגע לפני שאתם מתייאשים לגמרי, תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה. השאירו את הפרטים שלכם בטופס ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם, עם כל הפרטים אודות ההלוואה עבור העסק שלכם.

מאושרים מעסיקה צי של בנקאים מנוסים ומקצועיים, שמכירים את המערכת מבפנים ויוכלו להשיג לכם הלוואה חוץ בנקאית מיידית! הלוואה חוץ בנקאית היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להזיז את העסק שלכם קדימה ולכן אם מצאתם את עצמכם עומדים בפני סירוב, פשוט תסרבו לוותר! השאירו פרטים כבר עכשיו ומאושרים תהפוך את תחושת הכשלון האישי והתסכול, לחיוכים ותחושה אופטימית שהכול אפשרי.

איך זה בעצם עובד? בפשטות. אתם משאירים לנו את הפרטים, אנחנו חוזרים אליכם ומשיגים אישור עקרוני תוך 24 שעות. אנחנו מאמינים שהלוואות חוץ בנקאיות לעסקים הם משהו שצריך שיקרה יותר! ושמנו לעצמנו למטרה להציל כמה שיותר עסקים. לכן אנחנו כאן עבורכם עם השירות שיאפשר לכם להמשיך לקיים את העסק או לגרום לו להתחיל לפעול.

גיוס אשראי לעסקים

כל חברה או עסק זקוקים לפעמים להגדלת תזרים המזומנים באופן מהיר ובטוח על ידי גיוס אשראי לעסקים מגורמים חוץ-בנקאיים. בין אם אתם רוצים להרחיב את העסק, או שנוצר פער תזרימי אשר מקשה על הפעילות השוטפת ומחייב אתכם למצוא פתרונות מיידים, עומדות בפניכם מספר אפשרויות חוץ-בנקאיות מצוינות, בטוחות, ובתנאים מעולים, ואנחנו בקרדיט סנטר מומחים במתן סיוע וליווי ללקוחות אשר מעוניינים למצוא את הערוץ המתאים ביותר לגיוס האשראי, אשר יתן להם את תנאי ההלוואה הטובים ביותר.

הלוואות לעסקים בערבות המדינה - הערוצים הקיימים 

הקרן להלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים הוקמה על ידי משרד האוצר ונותנת מענה עבור שלוש בעיות תזרימיות באמצעות שלושה מסלולים נפרדים. מסלול מימון ההון החוזר, מסלול מימון השקעה ומסלול מימון הקמה של עסק חדש. יש מספר יתרונות בולטים להלוואה אשר מעניקה הקרן, בינהם ריבית נמוכה, תנאי החזר מצויינים והביטחונות הנמוכים יחסית הנדרשים לקבלת ההלוואה.

הלוואות מקרן פועלים

קרן פועלים הוקמה על ידי בנק הפועלים וכלל ביטוח והיא למעשה מתחרה בקרן לערבות המדינה, ונותנת אשראי לעסקים  בריבית נמוכה ותנאי החזר אטרקטיביים לעסקים אשר עומדים בתנאי קבלת האשראי.

הלוואות לעסקים ללא ריבית

שמעתם נכון, בישראל קיימת קרן פילנתרופית מיוחדת אשר מעניקה הלוואות לעסקים ללא כל ריבית לעסקים חדשים בלבד - "קרן נתן". ההלוואות אשר מציעה הקרן הן בגובה של עד 240,000₪ וניתנות רק לאחר בדיקת התוכנית העסקית של העסק ובכפוף לפוטנציאל העסקי שבו.

גיוס אשראי לעסקים

הלוואה מגופים פרטיים

כמובן שגם מימון חוץ-בנקאי מגופים פרטיים הוא אופציה עבור עסקים, החל ממיזוגים של שלדים בורסאים, משקיעים פרטיים, קרנות וגופים מוסדיים.

איך תוכלו לקבל הלוואה לעסק שלכם?

גיוס אשראי לעסקים הוא משימה לא פשוטה בכלל,ורוב העסקים נתקלים בסירוב לבקשתם. על מנת שבכל זאת כן תוכלו לקבל מימון, יש להערך בצורה המקצועית ביותר ולהכין תוכנית עסקית מעמיקה ומפורטת אשר משקפת את הפוטנציאל העסקי של העסק . בנוסף, יש להתכונן לראיונות והשאלות שתישאלנה על ידי הגופים המממנים, ולמצוא את אפשרות המימון המתאימה ביותר עבור העסק שלכם.

אנחנו בקרדיט סנטר מתמחים בבניית תוכנית עסקית מותאמת ומפורטת, בחירת האסטרטגייה המתאימה לקבלת ההלוואה, והכנה וליווי של לקוחותינו לכל אורך התהליך עד קבלת ההלוואה הטוב ביותר.

 

גיוס אשראי לעסקים - קרדיט סנטר