זקוקים לתזרים מזומנים מידי?

✔️גיוס אשראי חוץ בנקאי מהיר לעסק עד 1,000,000 ש"ח

✔️מעל 93% הצלחה!

✔️ 20 שנות מוניטין 

✔️חוסכים לך בירוקרטיה

✔️ תהליך עבודה יעיל וקצר

✔️ ייעוץ וליווי אישי עד קבלת האשראי

בדוק עכשיו את זכאותך ע"י השארת הפרטים בטופס!
מאושרים מרכז האשראי לעסקים מתמחה בגיוס אשראי חוץ בנקאי לעסקים!

אין כמעט בעל עסק שלא נזקק למימון חוץ בנקאי כדי להמשיך ולפעול. אם אתם כועסים על עצמכם או חושבים שהתנהלתם לא נכון, שימו את התחושות האלו בצד ותנו לבנקאים המומחים של מאושרים להשיג לכם מימון חוץ בנקאי בתנאים שלא חלמתם!

כשהעסק תקוע, אתם מרגישים כאילו כל החיים שלכם תקועים. תחושות הכישלון מציפות אתכם והמחשבה להרים ידיים ולסגור את העסק עוברת לכם בראש. סלקו את המחשבה הזו, כי יש פתרון בצורת חברות מימון חוץ בנקאיות. אולם, מספר גדול של עסקים מקבל סירוב עבור אשראי חוץ בנקאי ובעלי העסק מוצאים את עצמם לחוצים ומתוסכלים לנוכח המצב.

אם התחושות האלו מוכרות לכם, פנו למאושרים כבר עכשיו ע"י השארת הפרטים שלכם בטופס צור קשר ואחד מהנציגים המיומנים שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים לגבי קבלת אשראי חוץ בנקאי שיכול להציל גם את העסק שלכם!

מאושרים פועלת כבר למעלה מ 20 שנה בתחום של גיוס אשראי חוץ בנקאי לעסקים. הידע והניסיון שלנו יכולים להרים גם את העסק שלכם ומהר. רגע לפני שאתם מרימים ידיים, חשוב שתשאירו לנו את הפרטים כדי שנוכל לקדם אתכם עם אשראי חוץ בנקאי. מימון חוץ בנקאי לעסקים יכול להגיע ממגוון מקורות מימון ולכן אם קיבלתם סירוב, המצב עוד לא אבוד. פנו אלינו והעסק שלכם ימשיך לפרוח.

מי בכלל זקוק לאשראי חוץ בנקאי?

נתקלתם בסירוב מהבנק לקבלת אשראי? חשוב שתדעו שישנן מגוון אפשרויות נרחב של פתרונות אשראי חוץ בנקאי כמו חברות פרטיות, הלוואות חברתיות, ואף קרנות המעניקות אשראי באמצעות הלוואות בערבות המדינה.

ראשית, במגזר העסקי, בעלי עסקים אשר נתקלים בקשיים פיננסים מוצאים עצמם הרבה פעמים מסורבים על ידי הבנקים בבקשתם לקבלת אשראי. בנוסף, גם יזמים שמחפשים מקורות מימון על מנת שיוכלו להקים עסק חדש נתקלים בסירוב לעיתים תכופות, בעיקר כאשר הבנק אינו משוכנע שהלווה יכול להחזיר את ההלוואה. כמו כן, גם במגזר הפרטי אנשים רבים מחפשים פתרונות אשראי חוץ בנקאי ומנסים למצוא את האופציה הטובה ביותר עבורם.

כאן בדיוק נכנסות חברות אשר מספקות פתרונות אשראי חוץ-בנקאי, ומעניקות תקווה לציבור גדול אשר נתקל בחומה הבצורה של הבנקים. ישנם מספר אפיקים אפשריים לקבלת אשראי במסגרת חוץ-בנקאית הפועלים תחת רגולציה ובקרה צמודה.

חברות כרטיסי אשראי

חברות כרטיסי האשראי פועלות כגוף עצמאי אשר מעניק אשראי למגזר הפרטי והעסקי באמצעות מתן הלוואות בתנאי החזר תחרותיים. חשוב לשים לב שקיימים הבדלים משמעותיים בהצעות שתוכלו לקבל מכל חברה ורצוי לבצע סקר שוק מקיף לפני קבלת ההחלטה.

חברות פרטיות

בעבר, חברות אשר הציעו אשראי חוץ בנקאי היו נחשבות באופן מיידי כ"שוק אפור", אך כיום ישנן מספר חברות לגיטימיות המעניקות אשראי חוץ-בנקאי ונמצאות תחת זכוכית מגדלת ובקרה צמודה של הרגולטור.ראוי לציין שכיום קיימים פתרונות ייחודיים של "הלוואות חברתיות" בנוסף לחברות העצמאיות.

פתרונות נוספים

עסקים זקוקים בד"כ לאשראי גדול יותר בהשוואה למגזר הפרטי, ובישראל קיימות מספר אפשרויות ייחודיות לבעלי עסקים שמחפשים פתרונות בתחום. ראשית, ישנן מספר קרנות המציעות הלוואות בתנאים מיוחדים, לדוגמה, קרן נתן המציעה הלוואה ללא ריבית לבעלי עסקים.

בנוסף, פועלת הקרן להעמדת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. כעיקרון, האפשרויות העומדות בפני בעלי עסקים המחפשים פתרונות פיננסים רבות יותר וחשוב לבצע בדיקה יסודית ונרחבת ולסקור את כל האפשרויות עד תום.

איך תוכלו לדעת מה האפשרות הטובה ביותר עבורכם?

חשוב להתייעץ עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר תדע למצוא את פתרון האשראי החוץ-בנקאי הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם.

 

אשראי חוץ בנקאי - מרכז האשראי לעסקים